• Вхід
 • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
 • Помилка завантаження даних каналу.
Кафедра міжнародної інформації
Загальна інформація PDF Друк e-mail
Написав Info   

Кафедра міжнародної інформації заснована в 1995 р. Завідувач кафедри  Юськів Богдан Миколайович.

Штат кафедри налічує 8 працівників.yuskiv_mi

Кафедра працює над науковою темою „Інформація та комунікація в сучасному суспільстві"

Сайт кафедри: http://www.mi.rv.ua/
Блог кафедри: http://kafinformi.blogspot.com/

Буклет спеціальності «МІЖНАРОДНА ІНФОРМАЦІЯ» 2011-2012н.р.

Кандидатські дисертації захистили: Жовтенко Т. Г., Парфенюк В. М., Шинкарук А. Л., Крет Р. М.; дисертацію на отримання звання доктора політичних наук захистили Юськів Б. М. та Руденко В. М.

За останні 5 років кафедрою організовані такі наукові заходи та конференції:

 •  Міжнародна конференція. "Сучасні міжнародні відносини в Центральній та Східній Європі". РІС КСУ, м. Рівне, 8-9 грудня 2006 р.
 • Українсько-польській науковий семінар. Концептуальні засади сучасної міжнародної політики: „Константи" і „Змінні"РІС КСУ 29 – 30 жовтня 2007 р.
 • Науково-практична звітна конференція професорсько-викладацького складу. РІС КСУ 10.05.2008 р.
 • Міжнародна наукова конференція. "Права людини в контексті політичної глобалізації". Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету, Жешувський університет (Польща), Представництво Програм розвитку ООН в Україні. 9-10 грудня 2008 р.
 • Звітна наукова конференція професорсько-викладацького складу та студентів. РІС КСУ 3 березня 2010 р.

kaf_miНа сьогоднішній день встановлені і підтримуються контакти з 27 зарубіжними навчальними закладами та організаціями. Плідною є співпраця з Московським державним університетом, Інститутом міжнародних відносин РАН, Інститутом сучасної історії Чехії (Прага), Масариковим університетом (Брно), Пряшевським університетом (Пряшев), Щецінським та Люблінським університетами (Польща), Вищою школою менеджменту м.Варшава.

Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету розвиває співпрацю не тільки із зарубіжними освітніми закладами за кордоном, але і з багатьма міжнародними і громадськими організаціями. Налагоджена плідна співпраця з посольствами Польщі, Чехії і Словаччини в Києві, Генеральним консульством Польщі у Львові, Чеським Центром у Києві, Французьким Центром у Львові, відділенням Британської Ради у Львові, інститутом ім. Гете в Києві, різними міжнародними фондами. Всі ці організації надають неоцінену допомогу інституту у придбанні літератури, організації зустрічей і різних конкурсів з освітніх програм.

Кафедра міжнародної інформації та кафедра міжнародних відносин і країнознавства видає науковий збірник "Слов'янський вісник". Збірник включено в інформаційні ресурси електронної бібліотеки Вернадського. До 15-річчя ВУЗу вже віддруковано 2 збірника, готується ще 2. Готується також науковий збірник статей студентів-магістрів. (Збірники видаються за рахунок авторів).

За останні 5 років кафедра організувала такі навчальні та виховні заходи:

В лютому 2010 року в рамках вивчення дисципліни „Міжнародна журналістика" зі студентами 3 курсу спеціальності Міжнародна інформація були відвідані ТРК „Рівне 1", ТРК „РДТБ". Студенти змогли ознайомитися з практичною роботою теле- і радіо журналіста. Поспілкуватися з практикуючими журналістами.

В березені 2010 році в рамках вивчення екологічної журналістики у дисциплінах „Зв'язки з громадськістю" і „Міжнародна журналістика" зі студентами 2-3 курсу спеціальності Міжнародна інформація здійснено екскурсійну поїздку до Інформаційного центру Хмельницької атомної електростанції (ХАЕС) (м. Нетішин, Хмельницька область). Студенти мали змогу ознайомитися з особистостями роботи відділу по зв'язкам з громадськістю ХАЕС, прослухати лекцію з екологічної журналістики, відвідати учбово-тренувальний центр ХАЕС, краєзнавчий музей м. Нітішина.

В листопаді 2010 року розпочав діяльність кіноклуб. На відкритих зустрічах студенти факультету міжнародних відносин мають змогу переглянути художні, документальні фільми з суспільно-політичної тематики з подальшим їх обговоренням.

В грудні 2010 року розпочала свою діяльність „Лабораторія громадських медіа" (https://sites.google.com/site/civicmedialab). Лабораторія створена на базі обласної громадської організації «Рівненський Медіа-клуб» у співпраці із кафедрою міжнародної інформації Рівненського інституту слов'янознавства КСУ за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Потреба у створенні такого тренінгового курсу (12 тренінгів) з'явилась через активне зростання числа користувачів соціальних медіа та можливостей цих медіа впливати на суспільну активність. Таким чином, актуальність проекту полягає в поширенні знань про нові медіа для суспільної комунікації, допоможе підвищити обізнаність найбільш активної частини суспільства – журналістів щодо використання нових медіа, а також посилить зацікавленість молоді у створенні проектів громадських медіа для інформування, мобілізації, співпраці.

Спеціальність

 

«МІЖНАРОДНА ІНФОРМАЦІЯ»
 
Наукові заходи PDF Друк e-mail
Написав Info   

Організовані кафедрою наукові заходи:

 • Міжнародна конференція. "Сучасні міжнародні відносини в Центральній та Східній Європі". РІС КСУ, м. Рівне, 8-9 грудня 2006 р.
 • Українсько-польській науковий семінар. Концептуальні засади сучасної міжнародної політики: „Константи” і „Змінні”РІС КСУ 29 – 30 жовтня 2007 р.
 • Науково-практична звітна конференція професорсько-викладацького складу. РІС КСУ 10.05.2008 р.
 • Міжнародна наукова конференція. "Права людини в контексті політичної глобалізації". Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету, Жешувський університет (Польща), Представництво Програм розвитку ООН в Україні. 9-10 грудня 2008 р.
 • Звітна наукова конференція професорсько-викладацького складу та студентів. РІС КСУ 3 березня 2010 р.
 • Міжнародній науково-практичній конференції "Центрально-Східна Європа: Двадцять років системних трансформацій і геополітичних змін", що відбулася 25 січня 2011 року.
 


Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено