• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
Кафедра романо-германської і слов'янської філології
Загальна інформація PDF Друк e-mail
Написав Info   

Кафедра романо-германської і слов'янської філології функціонує з моменту заснування вузу у 1995 році.

Завідувач кафедри – доктор філологічних наук, професор Архангельська Алла Мстиславівна.
В.о. завідувача кафедри – кандидат філологічних наук, доцент Бісовецька Людмила Андріївна.
На кафедрі працюють 24 штатні працівники і 1 сумісник, із них 1 доктор філологічних наук, 9 кандидатів філологічних наук, 3 кандидати педагогічних наук.
Наукова робота викладачів кафедри проводиться в межах таких науково-дослідних тем: «Структурно-семантичні особливості функціонування різнорівневих мовних одиниць»; «Контрастивна лінгвістика та проблема еквівалентності перекладу мовних одиниць»; «Шляхи оптимізації процесу навчання іноземних мов»; «Слов'янські мови та культури: актуальні проблеми взаємодії»; Слов'янські мови в аспекті національно-мовної та концептуальної картини світу».
Кафедра романо-германської і слов'янської філології має налагоджені наукові зв'язки з українськими і зарубіжними навчальними закладами, зокрема Вищою школою менеджменту (Польська Республіка, м. Варшава); Школою суспільно-природничих наук ім. Вінцента Пола (Польська Республіка, м. Люблін); Університетом ім. Ф.Палацького (Чеська Республіка, м. Оломоуц), Карловим Університетом (Чеська Республіка, м. Прага); Університетом Коменського (Словацька Республіка, м. Братислава); Університетом Костянтина Філософа (Словацька Республіка, м. Нітра), Київським національним університетом ім. Т.Г. Шевченка; Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки, Національним університетом «Острозька академія»; Рівненським державним гуманітарним університетом та іншими. У визначених угодами рамках проводяться наукові та студентські обміни, стажування, мовні практики викладачів і студентів РІС КСУ.
Протягом останніх п'яти років кафедра організувала і провела низку наукових та виховних заходів:
Міжнародна наукова конференція «Треті Кондратьєвські читання» (4-5 жовтня 2010 р.)
З 2010 р. щорічно у травні на базі Рівненської універсальної наукової бібліотеки кафедра проводить Дні слов'янської культури і писемності.
Міжнародна наукова конференція «Четверті Кондратьєвські читання» (2-3 жовтня 2012 р.)
Міжнародна наукова конференція до 130-річчя з дня народження Я.Гашека «Творчість Ярослава Гашека крізь призму сучасності» (19 квітня 2013 р.)
Науково-методичний семінар вчителів польської мови м. Рівне (19 березня 2013 р.).
Кафедра здійснила 15 випусків бакалаврів, 14 випусків спеціалістів і 2 випуски магістрів філології.
Випускники кафедри працевлаштувалися в організаціях і установах державної і недержавної форм власності та працюють на посадах викладачів, наприклад у РІС КСУ, учителів загальноосвітніх закладів; перекладачів, наприклад у Рівненському обласному клінічному діагностичному центрі; керівників тур фірм; менеджерів, координаторів проектів, конвент-менеджерів, наприклад голландському проекті бізнес-допомоги PUM Netherlands Senior Experts та в бізнес-проектах програми транскордонної співпраці Poland-Belarus-Ukraine тощо.

 


Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено