• Вхід
 • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
 • Помилка завантаження даних каналу.
Кафедра всесвітньої історії
Загальна інформація PDF Друк e-mail
Написав Info   

Кафедра всесвітньої історії заснована у 1996 р. та функціонує у складі факультету міжнародних відносин.
Завідувач кафедри кандидат історичних наук, доцент Озимчук Олег Борисович.
Штат кафедри налічує 7 працівників.

Викладачі кафедри всесвітньої історії є активними організаторами і учасниками науково-практичних конференцій, пов’язаних як з історією Волинського краю, так і історією України. Ними проводиться пошуково-дослідницька робота у рамках наукової теми кафедри, а саме – археологічні експедиції, робота з архівними документами, організація і проведення науково-практичних семінарів. Основна історична проблематика стосується таких напрямів, як реконструкція історичної топографії Волинських міст на основі археологічних джерел, військова історія, історія пластового руху Волині, історія судочинства і судівництва у Волинському воєводстві, історія бойових дій ОУН-УПА на території Волині.

Кафедра міжнародних відносин і країнознавства спільно з кафедрою міжнародної інформації видає науковий фаховий збірник „Слов’янський вісник”. Збірник включено до інформаційних ресурсів електронної бібліотеки імені Вернадського. До 15-річчя РІС КСУ вже віддруковано 2 випуски збірки. Готується також науковий збірник статей студентів-магістрів.

kaf_v_istКафедри факультету мають налагоджені зв’язки і співпрацюють з низкою українських і зарубіжних вищих навчальних закладі і їх структурних підрозділів. Зокрема, з Карловим Університетом (м. Прага, Чеська Республіка), Жешувським університетом (м. Жешув, Республіка Польща), Вищою школою менеджменту (м. Варшава, Республіка Польща), Вищою школою управління та підприємництва (м. Лодзь, Республіка Польща), Університетом Коменського (м. Братислава, Словацька Республіка), Університетом Константина Філозофа (м. Нітра, Словацька Республіка), Пряшевським університетом (м. Пряшів, Словацька Республіка), Московським Державним Університетом (м. Москва, Російська Федерація), Чернівецьким національним університетом імені Ю.Федьковича (м. Чернівці, Україна), Київським славістичним університетом (м. Київ, Україна), Дніпропетровським національним університетом імені О.Гончара (м. Дніпропетровськ, Україна). У визначених угодами рамках проводяться наукові та студентські обміни, стажування, мовні практики викладачів і студентів вузу в польських, чеських і словацьких навчальних закладах і підприємствах. Запрошені професори з України, Польщі, Чехії, Росії та Німеччини проводять лекційні та семінарські заняття.

Налагоджена також плідна співпраця з посольствами Польщі, Чехії і Словаччини в Києві, Генеральним консульством Польщі у Луцьку, Чеським Центром у Києві, Французьким Центром у Львові, відділенням Британської Ради у Львові, інститутом ім. Гете в Києві, різними міжнародними фондами.

За останні 5 років штатними викладачами та аспірантами кафедри підготовлено біля 50 наукових статей, 4 навчальні посібники, співробітники кафедри прийняли участь у більш, як 20 наукових конференціях та семінарах.

Викладачами й аспірантами кафедри було захищено 3 кандидатських дисертації за історичними спеціальностями: Патяка О.О., Візітів Ю. М., Юрчук Л.В.

Кафедрою проведені такі конференції:

 • Друга наукова конференція студентів і молодих викладачів ”Еволюція військового мистецтва“ 13-14 березня 2007 р.;
 • Третя наукова конференція студентів і молодих викладачів ”Еволюція військового мистецтва“ 1-2 листопада 2007 р.
 • Четверта всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих викладачів ”Еволюція військового мистецтва“ 26-27 лютого 2008 р.
 • П’ята всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих науковців ”Еволюція військового мистецтва“ 27-28 листопада 2008 р.
 
Наукові заходи PDF Друк e-mail
Написав Info   

Організовані кафедрою наукові заходи:Друга наукова конференція студентів і молодих викладачів ”Еволюція військового мистецтва“. Науковий напрям: „Характеристика та особливості психологічних війн у світовій історії” Рівне, 13-14 березня 2007 р.

 • Третя наукова конференція студентів і молодих викладачів ”Еволюція військового мистецтва“. Науковий напрям: „Зброя і військове спорядження: пам’ятки історії та мистецтва” Рівне, 1-2 листопада 2007 р.
 • Четверта всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих викладачів ”Еволюція військового мистецтва“. Науковий напрям: „Воєнна справа на морі: від давнини до сучасності” Рівне, 26-27 лютого 2008 р.
 • П’ята всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих науковців ”Еволюція військового мистецтва“. Науковий напрям: „Кіннота у війнах: від давнини до сучасності” Рівне, 27-28 листопада 2008 р.
 • Перша наукова-практична конференція студентів, магістрантів, аспірантів та здобувачів РІС КСУ, військово-історичний клуб РІС КСУ „Срібний С.О.К.І.Л.” ”Історія світової цивілізації від давнини до сучасності”, 15 квітня 2010 р., м. Рівне.
 


Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 84 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено