• Вхід
 • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
 • Помилка завантаження даних каналу.
Кафедра товарознавства та експертизи

Кафедра товарознавства і експертизи створена 1 вересня 2000 року.

Завідувач кафедри – кандидат технічних наук, доцент Бенчук Олександр Петрович.

Кафедра функціонує у структурі факультету міжнародних економічних відносин і бізнесу.benchuk_tms

Штат кафедри налічує 14 чоловік, з яких 11 кандидатів та 1 доктор наук.

Кафедра оснащена спеціалізованими аудиторіями: кабінетами експертизи продовольчих товарів, експертизи непродовольчих товарів, лабораторіями хімії та методів дослідження сировини і матеріалів, товарознавства харчових продуктів, товарознавства непродовольчих товарів.

Штат кафедри розробляє наукові теми, такі як: „Судова експертиза”, „Експертиза культурних цінностей”, „Вдосконалення комерційної діяльності по організації збуту товарів” тощо.

Захистили кандидатські дисертації 2 викладачі кафедри: Мельник А.І., Поліщук М.М. Доцент кафедри Мельничук В.Г. захистив докторську дисертацію у 2010 р.

Загалом, науковий доробок кафедри становить більше 180 публікацій (науково-методичні розробки, статті, матеріали конференцій). Викладачі працюють над створенням навчальних підручників. Зокрема, Нечипорук Б.Д. розробив навчальний посібник „Загальна фізика. Квантова механіка: фізика атома і атомних явищ”, Машта Н.О. - методична розробка „Стандартизація і сертифікація продукції та послуг”, Поліщук М.М. - Методична розробка „Експрес-методи визначення показників якості товарів”, Бенчук О.П., Бенчук Г.П. - Методична розробка "Нормативно-правова база судових експертиз" тощо.

ДетальнішеКафедра товарознавства і експертизи запрошує на навчання PDF Друк e-mail
Написав administrator   

tmsКАФЕДРА ТОВАРОЗНАВСТВА І ЕКСПЕРТИЗИ
запрошує на навчання

у Рівненський інститут слов'янознавства
Київського славістичного університету

на факультет міжнародних
економічних відносин і бізнесу

 • Як створити бізнес в Україні?
 • Як відкрити власний магазин?
 • Як організувати ефективну торгівлю та перемогти конкурентів?
 • Як визначити якість товарів та виявляти підробки?
 • Як боротись із фальсифікатом та контрабандою?
 • Як стати висококваліфікованим спеціалістом із достойною зарплатнею в Україні та за кордоном?

Відповіді на ці питання та ще багато цікавих знань, можна отримати навчаючись у Рівненському інституті слов'янознавства за напрямом підготовки «Товарознавство і торговельне підприємництво» (бакалавр), спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі» (спеціаліст, магістр).

ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗА АДРЕСОЮ:

Україна, 33001, м. Рівне, вул. П. Могили, 28 (ІІ корпус)
тел.: (0362) 63 – 14 – 05
e -mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Центральний офіс:
Україна, 33001, м. Рівне, вул. П.Могили, 28 (І корпус)
тел.: (0362) 63 – 14 – 05
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ласкаво просимо! Кафедра товарознавства і експертизи РІС КСУ

 
40-ве об’єднане засідання президії Науково-методичної комісії МОНУ PDF Друк e-mail
Написав Info   

01Відповідно до плану роботу, затвердженого Міністерством освіти і науки України та з нагоди 20-річчя створення Науково-методичної комісії з торгівлі, 18 листопада 2013 року у Київському національному торговельно-економічному університеті у рамках Європейських днів торгівлі в Україні відбулося 40-ве об'єднане засідання Президії НМК зі сфери обслуговування та підкомісії з товарознавства і торговельного підприємництва НМК з економіки та підприємництва.

У роботі засідання від Рівненського інституту слов'янознавства прийняв участь завідувач кафедри товарознавства і експертизи Бенчук Олександр Петрович.

У порядку денному засідання були: доповідь ректора КНТЕУ Мазаракі А.А. «Нове наповнення змісту підготовки фахівців для сфер торгівлі та обслуговування: європейський вектор»; урочистості; виставки; презентації; заходи Українського товариства товарознавців та технологів, Всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів»; концерт.

У результаті обговорення доповіді була прийнята ухвала 40-го об'єднаного засідання Президії Науково-методичної комісії зі сфери обслуговування та підкомісії з товарознавства і торговельного підприємництва від 18 листопада 2013 року:

 1. Підтримати проект Концепції Національної стандартної класифікації освіти (НСКО);
 2. Розробити та надати Міністерству освіти і науки України пропозиції щодо адаптації існуючого переліку підготовки фахівців вищої освіти до міжнародної стандартної класифікації освіти та НСКО.
 3. Сконцентрувати зусилля підкомісії НМК на розвитку змістовного наповнення освітніх програм з метою забезпечення якості підготовки фахівців, адекватних запитам ринку праці.
 
Державні бізнес-семінари для підприємця-початківця PDF Друк e-mail
Написав administrator   

014-6 листопада 2013 року студенти третього курсу факультету міжнародних економічних відносин і бізнесу напряму підготовки «Товарознавство і торговельне підприємництво» Рівненського інституту слов'янознавства стали учасниками бізнес-семінарів, що проводились на замовлення Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Бізнес-семінари проводили фахівці міжнародної консалтингової компанії «Крестон Геренті Бізнес Сервизіс».

Для студентів було надзвичайно цікаво порівняти уже отримані теоретичні знання з предметів «Організація торгівлі», «Комерційна діяльність» та «Торговельне підприємництво» із практичними підходами міжнародної консалтингової компанії щодо побудови бізнесу. На семінарах обговорювались такі цікаві теми, як фактори успіху та перешкоди у розвитку бізнесу підприємцем-початківцем, способи досягнення ефективності продажу товарів та послуг, дослідження ринків, підбір та навчання персоналу, взаємодія з контролюючими і наглядовими державними органами. Хороша теоретична підготовка дала можливість студентам інституту слов'янознавства прийняти активну участь в обговоренні, на рівні вести дискусію, відстоювати свою позицію. І хоча отримана на бізнес-семінарах інформація для більшості з них не нова, кожен відмітив корисність проведеного міроприємства.

Павлюх Ганна. Після закінчення навчання в Рівненському інституті слов'янознавства, я планую відкрити магазин жіночого ділового плаття. Я зрозуміла, що в бізнесі головне діяти в межах чинного законодавства, справно сплачувати податки та любити своїх клієнтів.

Детальніше...
 
День відкритих дверей на кафедрі товарознавства та експертизи РІС КСУ PDF Друк e-mail
Написав administrator   

Запрошуємо на «День відкритих дверей», яке відбудеться у неділю 10 листопада 2013 року об 1100 годині

 • - Як створити бізнес в Україні?
 • - Як відкрити власний магазин?
 • - Як організувати ефективну торгівлю та перемогти конкурентів?
 • - Як визначити якість товарів та виявляти підробки?
 • - Як боротись із фальсифікатом та контрабандою?
 • - Як стати висококваліфікованим спеціалістом із достойною зарплатнею в Україні та за кордоном?

Відповіді на ці питання та ще багато цікавих знань можна отримати за спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі», навчаючись у Рівненському інституту слов'янознавства.

Умови вступу: ЗНО: математика, українська мова, географія (хімія).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРИ ЗУСТРІЧІ ЗА АДРЕСОЮ:

м. Рівне, вул. Кн. Ольги, буд. 8 (вхід з двору), 3-й поверх, аудиторія 318.

ico_pdfКафедра  товарознавства та експертизи.
Історія розвитку, науково-педагогічний склад кафедри, матеріально-технічна база, наукова тобота....
 
Всеукраїнська студентська олімпіада в Донецьку PDF Друк e-mail
Написав info   

13 та 14 квітня команда кафедри «Товарознавства та експертизи» у складі студентів Таргонського П.Г., Найчука В.М., Захарець Ю.А., Гасюк Ю.А. та доцента Ястремського С.В. брала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського.

Змагання проводилось у два етапи: розв'язок тестових завдань та ситуаційних задач.

Команда справилась з поставленою задачею, всі учасники отримали грамоти. Наші студенти задоволені роботою студентського самоврядування Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, адже культурна програма була проведена на високому рівні. Запам'ятались екскурсії на «Донбас-арену» та похід у розважальний комплекс «Ліверпуль».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 98 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено