• Вхід
 • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
 • Помилка завантаження даних каналу.
Кафедра товарознавства та експертизи

Кафедра товарознавства і експертизи створена 1 вересня 2000 року.

Завідувач кафедри – кандидат технічних наук, доцент Бенчук Олександр Петрович.

Кафедра функціонує у структурі факультету міжнародних економічних відносин і бізнесу.benchuk_tms

Штат кафедри налічує 14 чоловік, з яких 11 кандидатів та 1 доктор наук.

Кафедра оснащена спеціалізованими аудиторіями: кабінетами експертизи продовольчих товарів, експертизи непродовольчих товарів, лабораторіями хімії та методів дослідження сировини і матеріалів, товарознавства харчових продуктів, товарознавства непродовольчих товарів.

Штат кафедри розробляє наукові теми, такі як: „Судова експертиза”, „Експертиза культурних цінностей”, „Вдосконалення комерційної діяльності по організації збуту товарів” тощо.

Захистили кандидатські дисертації 2 викладачі кафедри: Мельник А.І., Поліщук М.М. Доцент кафедри Мельничук В.Г. захистив докторську дисертацію у 2010 р.

Загалом, науковий доробок кафедри становить більше 180 публікацій (науково-методичні розробки, статті, матеріали конференцій). Викладачі працюють над створенням навчальних підручників. Зокрема, Нечипорук Б.Д. розробив навчальний посібник „Загальна фізика. Квантова механіка: фізика атома і атомних явищ”, Машта Н.О. - методична розробка „Стандартизація і сертифікація продукції та послуг”, Поліщук М.М. - Методична розробка „Експрес-методи визначення показників якості товарів”, Бенчук О.П., Бенчук Г.П. - Методична розробка "Нормативно-правова база судових експертиз" тощо.

ДетальнішеКафедра товарознавства і експертизи запрошує на навчання PDF Друк e-mail
Написав administrator   

tmsКАФЕДРА ТОВАРОЗНАВСТВА І ЕКСПЕРТИЗИ
запрошує на навчання

у Рівненський інститут слов'янознавства
Київського славістичного університету

на факультет міжнародних
економічних відносин і бізнесу

 • Як створити бізнес в Україні?
 • Як відкрити власний магазин?
 • Як організувати ефективну торгівлю та перемогти конкурентів?
 • Як визначити якість товарів та виявляти підробки?
 • Як боротись із фальсифікатом та контрабандою?
 • Як стати висококваліфікованим спеціалістом із достойною зарплатнею в Україні та за кордоном?

Відповіді на ці питання та ще багато цікавих знань, можна отримати навчаючись у Рівненському інституті слов'янознавства за напрямом підготовки «Товарознавство і торговельне підприємництво» (бакалавр), спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі» (спеціаліст, магістр).

ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗА АДРЕСОЮ:

Україна, 33001, м. Рівне, вул. П. Могили, 28 (ІІ корпус)
тел.: (0362) 63 – 14 – 05
e -mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Центральний офіс:
Україна, 33001, м. Рівне, вул. П.Могили, 28 (І корпус)
тел.: (0362) 63 – 14 – 05
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ласкаво просимо! Кафедра товарознавства і експертизи РІС КСУ

 
40-ве об’єднане засідання президії Науково-методичної комісії МОНУ PDF Друк e-mail
Написав Info   

01Відповідно до плану роботу, затвердженого Міністерством освіти і науки України та з нагоди 20-річчя створення Науково-методичної комісії з торгівлі, 18 листопада 2013 року у Київському національному торговельно-економічному університеті у рамках Європейських днів торгівлі в Україні відбулося 40-ве об'єднане засідання Президії НМК зі сфери обслуговування та підкомісії з товарознавства і торговельного підприємництва НМК з економіки та підприємництва.

У роботі засідання від Рівненського інституту слов'янознавства прийняв участь завідувач кафедри товарознавства і експертизи Бенчук Олександр Петрович.

У порядку денному засідання були: доповідь ректора КНТЕУ Мазаракі А.А. «Нове наповнення змісту підготовки фахівців для сфер торгівлі та обслуговування: європейський вектор»; урочистості; виставки; презентації; заходи Українського товариства товарознавців та технологів, Всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів»; концерт.

У результаті обговорення доповіді була прийнята ухвала 40-го об'єднаного засідання Президії Науково-методичної комісії зі сфери обслуговування та підкомісії з товарознавства і торговельного підприємництва від 18 листопада 2013 року:

 1. Підтримати проект Концепції Національної стандартної класифікації освіти (НСКО);
 2. Розробити та надати Міністерству освіти і науки України пропозиції щодо адаптації існуючого переліку підготовки фахівців вищої освіти до міжнародної стандартної класифікації освіти та НСКО.
 3. Сконцентрувати зусилля підкомісії НМК на розвитку змістовного наповнення освітніх програм з метою забезпечення якості підготовки фахівців, адекватних запитам ринку праці.
 
Державні бізнес-семінари для підприємця-початківця PDF Друк e-mail
Написав administrator   

014-6 листопада 2013 року студенти третього курсу факультету міжнародних економічних відносин і бізнесу напряму підготовки «Товарознавство і торговельне підприємництво» Рівненського інституту слов'янознавства стали учасниками бізнес-семінарів, що проводились на замовлення Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Бізнес-семінари проводили фахівці міжнародної консалтингової компанії «Крестон Геренті Бізнес Сервизіс».

Для студентів було надзвичайно цікаво порівняти уже отримані теоретичні знання з предметів «Організація торгівлі», «Комерційна діяльність» та «Торговельне підприємництво» із практичними підходами міжнародної консалтингової компанії щодо побудови бізнесу. На семінарах обговорювались такі цікаві теми, як фактори успіху та перешкоди у розвитку бізнесу підприємцем-початківцем, способи досягнення ефективності продажу товарів та послуг, дослідження ринків, підбір та навчання персоналу, взаємодія з контролюючими і наглядовими державними органами. Хороша теоретична підготовка дала можливість студентам інституту слов'янознавства прийняти активну участь в обговоренні, на рівні вести дискусію, відстоювати свою позицію. І хоча отримана на бізнес-семінарах інформація для більшості з них не нова, кожен відмітив корисність проведеного міроприємства.

Павлюх Ганна. Після закінчення навчання в Рівненському інституті слов'янознавства, я планую відкрити магазин жіночого ділового плаття. Я зрозуміла, що в бізнесі головне діяти в межах чинного законодавства, справно сплачувати податки та любити своїх клієнтів.

Детальніше...
 
День відкритих дверей на кафедрі товарознавства та експертизи РІС КСУ PDF Друк e-mail
Написав administrator   

Запрошуємо на «День відкритих дверей», яке відбудеться у неділю 10 листопада 2013 року об 1100 годині

 • - Як створити бізнес в Україні?
 • - Як відкрити власний магазин?
 • - Як організувати ефективну торгівлю та перемогти конкурентів?
 • - Як визначити якість товарів та виявляти підробки?
 • - Як боротись із фальсифікатом та контрабандою?
 • - Як стати висококваліфікованим спеціалістом із достойною зарплатнею в Україні та за кордоном?

Відповіді на ці питання та ще багато цікавих знань можна отримати за спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі», навчаючись у Рівненському інституту слов'янознавства.

Умови вступу: ЗНО: математика, українська мова, географія (хімія).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРИ ЗУСТРІЧІ ЗА АДРЕСОЮ:

м. Рівне, вул. Кн. Ольги, буд. 8 (вхід з двору), 3-й поверх, аудиторія 318.

ico_pdfКафедра  товарознавства та експертизи.
Історія розвитку, науково-педагогічний склад кафедри, матеріально-технічна база, наукова тобота....
 
Всеукраїнська студентська олімпіада в Донецьку PDF Друк e-mail
Написав info   

13 та 14 квітня команда кафедри «Товарознавства та експертизи» у складі студентів Таргонського П.Г., Найчука В.М., Захарець Ю.А., Гасюк Ю.А. та доцента Ястремського С.В. брала участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського.

Змагання проводилось у два етапи: розв'язок тестових завдань та ситуаційних задач.

Команда справилась з поставленою задачею, всі учасники отримали грамоти. Наші студенти задоволені роботою студентського самоврядування Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, адже культурна програма була проведена на високому рівні. Запам'ятались екскурсії на «Донбас-арену» та похід у розважальний комплекс «Ліверпуль».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 110 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено