• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Офіційне відкриття Міжнародного українсько-польського мовного центру. PDF Друк e-mail
Написав Info   

VtAHN-J-Pog1 березня 2016 р. відбулося офіційне відкриття
Міжнародного українсько-польського мовного центру.

Відкриття акредитованого Центру вивчення польської мови як іноземної стало можливим завдяки співпраці між Школою польської мови і культури Університету економіки в місті Бидгощ (Республіка Польща) та Рівненським інститутом слов'янознавства Київського славістичного університету.
На захід завітало багато гостей: майбутні слухачі курсів, студенти РІС КСУ, РДГУ, НУВГП, викладачі та науковці Рівненщини, а також шановні гості з міської та обласної рад, представники польської сторони та віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку.

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор Рівненського інституту слов'янознавства Київського славістичного університету професор Шелюк Людмила Олександрівна. Проректор з наукової роботи Університету економіки в місті Бидгощ професор Аліція Козубська вручила ректору РІС КСУ Сертифікат про офіційне визнання та початок роботи акредитованого Центру вивчення польської мови як іноземної.

83vu0LSFQs0Директор Школи польської мови і культури Університету економіки в місті Бидгощ Ірена Кудлінська розповіла про перспективи та переваги вивчення польської мови на базі створеного Центру. Адже слухачі мають змогу за три місяці отримати 180 годин інтенсивного вивчення польської мови і після успішного закінчення курсів та здачі екзамену підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом рівня B1 або B2, який визнається навчальними закладами, установами та організаціями у Польщі.

Початок роботи Центру привітав віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Марек Запур, він схвально оцінив співпрацю РІС КСУ та Університету економіки в місті Бидгощ і побажав вдалого розвитку Центрові.

SAM 0157Рівненський інститут слов'янознавства добре відомий у регіоні, адже більше 20-ти років готує кваліфікованих викладачів та перекладачів польської мови, які викладають у ВНЗ, ЗОШ та різних курсах Рівненщини та усієї України. І тому на відкриті були присутні депутат Рівненської міської ради, декан психолого-природничого факультету РДГУ, доцент Павелків Віталій Романович та депутати Рівненської обласної ради, голова Млинівської райдержадміністрації, кандидат політичних наук Черній Алла Леонідівна. Вони привітали Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету з відкриттям Міжнародному українсько-польського мовному центру та побажали нових досягнень

Керівництво, викладачі РІС КСУ завжди багато уваги приділяли вивченню іноземних мов і особливо слов'янських тому відкриття єдиного сертифікованого Центру з вивчення польської мови - це приємне, але очікуване досягнення.

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Школа, де можна сваритися і нічого не робити, школа пригод, школа на плаву та інші дивовижні навчальні заклади з усього...
Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмета «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області. «Під час...

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено