• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Вручення сертифікатів військовослужбовцям-учасникам АТО PDF Друк e-mail
Написав Info   

0122 червня 2016 року відбулося вручення сертифікатів англійської мови військовослужбовцям-учасникам АТО, які нині проходять службу в Національній гвардії України, Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Рівненській області та Службі безпеки України. Проект із вивчення англійської мови для військовослужбовців-учасників АТО був реалізований в Рівненському інституті слов'янознавства Київського славістичного університету на підставі Договору про надання військовослужбовцям-учасникам антитерористичної операції послуг професійної адаптації (професійного навчання) з англійської мови за направленням Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради з 21 березня по 20 червня 2016 року.

Указом Президента України П. Порошенка від 16.11.2015 р. 2016 рік оголошений Роком англійської мови в Україні. Найважливішим потребам сучасності відповідає співпраця з країнами НАТО, зокрема з військовослужбовцями США, Великобританії, Канади, що вимагає постійної мовної практики.

Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету має досвід здійснення проектів англійської мови для військовослужбовців-учасників АТО. Перший проект був реалізований в листопаді-грудні 2015 року, коли знання англійської мови удосконалили військовослужбовці оперативного командування «Захід».

Курсанти мали змогу активізувати знання англійської мови, поглибити вміння і навички усіх видів мовленнєвої діяльності: слухання, говоріння, читання та письма. Під час вручення сертифікатів військовослужбовці подякували керівництву вищого навчального закладу за організацію проекту, викладачам – за високий професійний рівень викладання і висловили надію на подальшу співпрацю. За високий рівень викладання викладачі ПВНЗ «Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету» були нагороджені грамотами, а ректорат отримав подяку за організацію проекту.

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Школа, де можна сваритися і нічого не робити, школа пригод, школа на плаву та інші дивовижні навчальні заклади з усього...
Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмета «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області. «Під час...

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено