• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Вітаємо перших випускників Міжнародного українсько-польського мовного центру з отриманням сертифікатів! PDF Друк e-mail
Написав Info   

1Перші 9 слухачів курсів при акредитованому Центру вивчення польської мови отримали свої сертифікати, які засвідчують рівень володіння польською мовою, як іноземною на рівні B1.
Це стало можливим завдяки співпраці між Школою польської мови і культури Університету економіки в місті Бидгощ (Республіка Польща) та Рівненським інститутом слов'янознавства Київського славістичного університету.

Для того щоб підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом, який визнається навчальними закладами, установами та організаціями у Польщі, слухачі здали екзамен. Цьому передував інтенсивний 3-х місячний курс (180 годин) вивчення польської мови.

Рівненський інститут слов'янознавства добре відомий у регіоні, адже більше 20-ти років готує кваліфікованих викладачів та перекладачів польської мови, які викладають у ВНЗ, ЗОШ та різних курсах Рівненщини та усієї України.

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

У рамках святкування року німецької мови в Україні працівники відділу міжнародних зв’язків та Центру німецької мови партнера Гете-інституту Запорізького національного...
Під час візиту до Запорізького національного університету видатного письменника, громадського діяча, народного депутата України, Героя України Дмитра Павличка відбулася зустріч...

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 94 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено