• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Вітаємо перших випускників Міжнародного українсько-польського мовного центру з отриманням сертифікатів! PDF Друк e-mail
Написав Info   

1Перші 9 слухачів курсів при акредитованому Центру вивчення польської мови отримали свої сертифікати, які засвідчують рівень володіння польською мовою, як іноземною на рівні B1.
Це стало можливим завдяки співпраці між Школою польської мови і культури Університету економіки в місті Бидгощ (Республіка Польща) та Рівненським інститутом слов'янознавства Київського славістичного університету.

Для того щоб підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом, який визнається навчальними закладами, установами та організаціями у Польщі, слухачі здали екзамен. Цьому передував інтенсивний 3-х місячний курс (180 годин) вивчення польської мови.

Рівненський інститут слов'янознавства добре відомий у регіоні, адже більше 20-ти років готує кваліфікованих викладачів та перекладачів польської мови, які викладають у ВНЗ, ЗОШ та різних курсах Рівненщини та усієї України.

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Школа, де можна сваритися і нічого не робити, школа пригод, школа на плаву та інші дивовижні навчальні заклади з усього...
Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмета «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області. «Під час...

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено