• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Підвищення кваліфікації дільничних офіцерів Нацполіції Рівненщини PDF Друк e-mail
Написав info   

В Рівному завершилися курси підвищення кваліфікації дільничних офіцерів Національної поліції.

Серед тренерів які проводили навчання дільничних офіцерів Рівненщини була і викладач Рівненського інституту слов’янознавства Еліна Кац, яка читала курс «Толерантність та недискримінація у роботі поліцейського». За участь у проведенні тренінгів в рамках реформування служби дільничних офіцерів поліції вона отримала Подяку від Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Під час навчання слухачі мали змогу отримати знання та практичні навички, необхідні для ефективного виконання професійної діяльності дільничних офіцерів поліції, компетентного та відповідального здійснення покладених на них функцій.

Еліна Кац на початку 2016 року вже проводила навчальні тренінги для нових патрульних поліцейських Рівненщини в рамках курсів «Толерантність та недискримінація у роботі поліцейського» та «Професійна етика».

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

У рамках святкування року німецької мови в Україні працівники відділу міжнародних зв’язків та Центру німецької мови партнера Гете-інституту Запорізького національного...
Під час візиту до Запорізького національного університету видатного письменника, громадського діяча, народного депутата України, Героя України Дмитра Павличка відбулася зустріч...

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено