• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
Випускники РІС КСУ
Олег Нікітчук: “На даний момент часу навчаюся і працюю в Китайській Народній Республіці” PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

nikitchukОлег Нікітчук: “На даний момент часу навчаюся і працюю в Китайській Народній Республіці”

Що не людина, то окрема і виняткова історія. Ще раз у цьому пересвідчуюся, коли читаю наступні рядки інтерв’ю з Олегом Нікітчуком, випускником факультету міжнародних відносин спеціальності “Міжнародна інформація”. Дивуймося разом!

– Олеже, розкажіть, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій Ви навчалися.

– Банально не пройшов на факультет інформатики в РДГУ, запасним варіантом був РІС КСУ, а саме факультет міжнародних відносин. Так як англійська мова була для мене пріоритетною, тому я вирішив обрати саме факультет міжнародних відносин.

– Хто чи що посприяло тому, що Ви вступили до даного вузу?

– Частково це було моє власне рішення, частково – батьки.

– Розкажіть, будь ласка, про найцікавіший випадок під час своїх студентських років.

– Напевно, не буду оригінальним, якщо скажу, що в процесі навчання в РІС КСУ я зрозумів, ким я хочу бути і що я хочу робити в даному житті. Попри всі ті негаразди та розходження в поглядах з деякими викладачами, я безмежно їм вдячний за ту роботу, яку вони виконували протягом всіх років мого навчання в даному закладі.

– Чого Вам не вистачало у стінах альма-матер? Що хотілося б змінити?

– Не вистачало селективних курсів, наприклад, завжди хотілось вивчати якісь мови, які мають відношення до Азії. Не вистачало сучасного комп’ютерного обладнання. Також хотілося б бачити спортмайданчик та гуртки, які були б присвячені спорту, адже, по суті, крім уроку фізичного виховання, нічого більше не було пов’язане зі спортом.

– Як змінилося Ваше життя після закінчення інституту? Де і ким Ви працюєте на даний момент?

– Моє життя змінилось кардинально. Після закінчення навчання я працював півроку редактором в компанії, яка займалась написанням робіт та всіляких творів англійською мовою. На даний момент часу я навчаюся і працюю в Китайській Народній Республіці.

– Чи є у Вас життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, Ви захоплюєтеся?

– Вивчаю східні мови.

– Чи подобається Вам ідея зустрічі випускників, присвячена до 18-річчя інституту? Ви будете брати участь у цьому заході?

– Ідея мені подобається, можливо, навіть візьму у даному заході участь.

– Що б Ви побажали нашим студентам і випускникам?

– Шукати собі роботу до випуску з університету, адже з огляду на теперішні реалії, пов’язані з ринком праці України, можна відверто говорити про дуже напружену ситуацію у даному секторі, тому пошук роботи є дуже важливим компонентом для майбутній випускників. Не гайте часу, друзі :)

 
Ірина Пармьонова: “Саме подорожі надихають на написання картинˮ PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

parmonovaІрина Пармьонова – життєрадісна та творча особистість, яка кожен день зустрічає з посмішкою на обличчі. Тому заряджайтеся позитивом разом з нами, читаючи інтерв’ю, подане нижче.

– Ірино, у якому році Ви закінчили навчання у РІС КСУ? Вкажіть, будь ласка, факультет та спеціальність.

– У 2008 році я закінчила факультет романо-германської та слов’янської філології, спеціальність “Перекладач-філолог англійської та французької мовˮ, а у 2009 – факультет довузівської та післядипломної освіти, спеціальність – “Економіст-маркетологˮ.

– Розкажіть, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій Ви навчалися.

– РІС КСУ, безсумнівно, один з найкращих вузів у м. Рівне, де можна отримати престижну вищу освіту, обравши спеціальність з великого спектру професій. Не менш важливим фактом для мене стало те, ще цей інститут закінчила моя сестра.

– Опишіть, будь ласка, найцікавіший випадок під час своїх студентських років.

– Цікавих моментів в інституті було чимало, завжди згадую цей час з усмішкою.

– Як змінилося Ваше життя після закінчення інституту? Де і ким Ви працюєте на даний момент?

– На даний момент я живу в м. Київ, працюю старшим менеджером по зв’язках з громадськістю на житомирській кондитерській фабриці “ЖЛˮ. Робота відкриває для мене знову і знову щось нове, спонукає робити те, що ти ніколи не робив, надає можливість відвідати різні країни. Із задоволенням і посмішкою прокидаюсь зранку перед роботою. Не забуваю і про відпочинок, люблю проводити час з друзями.

– Чи є у Вас життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, Ви захоплюєтеся?

– Ніколи не думала про життєве кредо, мабуть, крокую по життю з думкою, що кожен момент, секунда і хвилина – цінні, що не потрібно гнатися за чимось, потрібно бути щасливим саме зараз, радіти життю такому, яким воно є. Окрім роботи, обожнюю подорожувати. Спостерігаючи, як живуть люди в різних куточках світу, який у них побут, звички, їжа та спосіб життя, хочеться відвідати ще більше країн та міст. Саме подорожі надихають і на написання картин.

– Чи подобається Вам ідея зустрічі випускників, присвячена до 18-річчя інституту? Ви будете брати участь у цьому заході?

– Ідея однозначно неймовірна, це хороша можливість зустрітися зі студентськими друзями, згадати цікаві та смішні моменти.

– Що б Ви побажали нашим студентам і випускникам?

– Бажаю усім студентам та випускникам не зупинятися на досягнутому. Розвивайтеся в усіх напрямках, життя неймовірно цікаве, та іноді за поворотами ховає неочікувані зустрічі та можливості.

 
Олександр Бухало: “У житті послуговуюся англійським виразом “No pain no gain” PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

buhaloОлександр Бухало – випускник факультету міжнародних відносин спеціальності “Міжнародна інформаціяˮ. У житті він звик власними силами досягати поставленої мети та йти вперед, незважаючи ні на що. Про те, як це йому вдається, та чому він почав вивчати бразильський варіант португальської мови – читайте далі.

– Олександре, розкажіть, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій Ви навчалися.

– Випадково дізнався про підготовчі курси в РІС КСУ. З-поміж запропонованих спеціальностей в інформаційному бюлетені мій вибір зупинився на міжнародних відносинах та міжнародній інформації зокрема, оскільки я вже тоді відчував свій гуманітарний нахил, а дана спеціальність передбачала вивчення ряду цікавих мені предметів. Окрім цього, випускні екзамени на підготовчих курсах автоматично вважалися вступними іспитами до вузу, що остаточно визначило мій вибір на користь даного вузу.

– Хто чи що посприяло тому, що Ви вступили до даного вузу?

– Своєрідним путівником на шляху між мною та вибором РІС КСУ став мій товариш, який вже навчався на підготовчих курсах і від якого я дізнався про таку можливість.

– Розкажіть, будь ласка, про найцікавіший випадок під час своїх студентських років.

– Студентське життя – доволі цікава річ сама по собі, тому моментів, які закарбувалися у пам’яті, є досить багато. Дуже запам’ятався перший курс, коли серед 60 студентів на потоці абсолютна більшість була за дівчатами. Після школи це було своєрідним шоком... Взагалі все навчання в інституті викликає багато спогадів: підготовки до лекцій та сесій, цікаві моменти із викладачами під час самих пар. А ще ж студентське життя – це не тільки навчання. Досі маю приємні спогади про спільний відпочинок зі своєю групою, поїздки в ліс на пікнік тощо.

– Чого Вам не вистачало у стінах альма-матер? Що хотілося б змінити?

– Під час навчання в РІС КСУ дуже не вистачало бібліотеки поруч із корпусом вузу. Бібліотека інституту знаходилася в центрі міста і дуже часто це створювало масу незручностей, коли потрібно було витрачати багато часу на дорогу туди і назад. Також хотілося б бачити більшу кількість наукових та культурно-мистецьких заходів. Досить часто відчувалася недостатня кількість різного роду конференцій, локальних програм обміну досвідом, презентацій, якихось конкурсів тощо, під час яких студенти могли б переймати щось нове, цікаве і корисне.

– Як змінилося Ваше життя після закінчення інституту? Де і ким Ви працюєте на даний момент?

– Перша ейфорія після випускного пройшла дуже швидко і життя закрутилося у вирі подій. За останні два роки довелося багато подорожувати як по Україні, так і за кордоном, спілкуватися з цікавими людьми, встановлювати певні професійні контакти. На даний момент працюю у місті Рівне оператором у кол-центрі. Так як робоча мова тут англійська, то отримую велике задоволення від цієї роботи.

– Чи є у Вас життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, Ви захоплюєтеся?

– У житті послуговуюся англійським виразом “No pain no gain”, тобто все в житті слід досягати власноруч, розраховувати на власні сили та ніколи не здаватися. У вільний час люблю вивчати іноземні мови: на даний момент вдосконалюю німецьку, а також почав вивчати бразильський варіант португальської мови. Крім цього, дуже люблю подорожувати та проводити вільний час із друзями.

– Чи подобається Вам ідея зустрічі випускників, присвячена до 18-річчя інституту? Ви будете брати участь у цьому заході?

– Проведення зустрічі випускників – чудова ідея! Хочу взяти участь у цьому заході.

– Що б Ви побажали нашим студентам і випускникам?

– Всім студентам хотів би побажати перш за все терпіння і витримки у навчанні. Здобувайте знання, вчіть іноземні мови та зосереджуйтеся на практиці. Не варто поспішати із закінченням вузу, адже студентські роки – унікальний та неповторний час, який ми переживаємо лише раз у житті.

 
Костянтин Січной: “Котлер, наче маг, запалив нову зірку, повів у щось невідоме й надто цікавеˮ PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

sichnojДо вашої уваги інтерв’ю Костянтина Січного, випускника 2007 року спеціальності “Маркетингˮ факультету міжнародних економічних відносин та бізнесу.

– Костянтине, розкажіть, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій Ви навчалися.

– Емоційно...В той час на ринку з’явилось поняття маркетингу...Котлер, наче маг, запалив нову зірку, повів у щось невідоме й надто цікаве... Власне, сам маркетинг був й за часів СРСР. Товар, ціна, якась там рекламка. Загалом частина комплексу маркетингу була навіть від часів Адама та Єви. Саме Єва вперше проштовхнула товар (яблуко) покупцеві (Адам) й при цьому додавши яскравих спокусливих барв (реклама)...От тільки наслідки (ціна) були катастрофічні (втрата вічного життя, закінчення ЖЦТ людини).

– Хто чи що посприяло тому, що Ви вступили до даного вузу?

– Дядечко Котлер та непереборна віра у нову перспективну науку, що стане на допомогу людям.

– Розкажіть, будь ласка, про найцікавіший випадок під час своїх студентських років.

– Не пам’ятаю – хоч убийте)))

– Чого Вам не вистачало у стінах альма-матер? Що хотілося б змінити?

– Я би додав маркетологам таку дисципліну, як логістика і управління товарним асортиментом (категорійний менеджмент).

– Як змінилося Ваше життя після закінчення інституту? Де і ким Ви працюєте на даний момент?

– Маю відмітити, що перші кроки в маркетинговому, так би мовити, напрямку були зроблені на 2-му курсі за допомогою вузівського відділу працевлаштування. Так що зміни почались ще до отримання диплому. А працюю я в ТД “Любистокˮ заступником директора з маркетингу (починав простим маркетологом з “нуля”, адже для компанії це також була нова царина й доводилось власними силами налагоджувати отой маркетинг).

– Чи є у Вас життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, Ви захоплюєтеся?

– “Лучше быть, чем казаться”. Захоплююся катанням на велосипеді, гірськими лижами, бігом на перегонки з хворобами))).

– Що б Ви побажали нашим студентам і випускникам?

– Не падати духом.

 
Олексій Семещук: “В мене з інститутом виникав асоціативний ряд “Європа, подорожі, політикаˮ PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

semechukОлексій Семещук – випускник бакалаврату факультету міжнародних відносин спеціальності “Міжнародна інформаціяˮ і справжня зірка нашого інституту. Окрім того, що він є учасником музичного гурту “FarInHateˮ, стиль якого альтернативний рок, цей хлопець – щира і відкрита людина з відмінним почуттям гумору. Тому його інтерв’ю є не менш цікавим, ніж він сам. Читаймо і насолоджуймося.

– Олексію, розкажи, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій ти навчався.

– По-перше, варіантів було небагато, по-друге, сподобалася назва інституту. Та й батьки теж були “заˮ. Окрім того, в мене з інститутом виникав асоціативний ряд “Європа, подорожі, політикаˮ. В чомусь це виявилось правдою.

– Хто чи що посприяло тому, що ти вступив до даного вузу?

– Однозначно сказати не можна, та серед таких факторів можу назвати те, що мій знайомий закінчив РІС КСУ, правда, він навчався на другому факультеті. Повторюся, що батьки мене підтримували, і, звичайно, власне рішення. І хоч я за ЗНО отримав дуже високі бали, та все одно хвилювався.

– Що ти можеш сказати про найцікавіший випадок під час своїх студентських років?

– Їх було реально багато, найцікавіші моменти – проведені з групою поза межами інституту, на дачі, на гулянках :) Хоча і на парах, і перервах було багато смішних веселих випадків.

– Чого тобі не вистачало у стінах альма-матер? Що хотілося б змінити?

– На той час не вистачало мережі wi-fi і влаштованої бібліотеки безпосередньо в навчальному корпусі. Хоча зараз з цим все ок.

– Як змінилося твоє життя після закінчення інституту? Де і ким ти працюєш на даний момент?

– Працюю в сфері поліграфії та дизайну. Є в цьому щось “інститутськеˮ – PR все-таки.

– Чи є у тебе життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, ти захоплюєшся?

– Весь вільний час практично займає особисте життя, саморозвиток і, безперечно, – музичний гурт, учасником якого я є ще з першого курсу інституту. Це більше ніж хобі, це спосіб самовтілення.

– Чи подобається тобі ідея зустрічі випускників, присвячена до 18-річчя інституту? Ти будеш брати участь у цьому заході?

– Безперечно, подобається. Чим більше ефективних заходів – тим дружніша атмосфера в інституті.

– Що б ти побажав нашим студентам і випускникам?

– Не зациклюйтесь на чомусь одному. Розвивайтеся, відсікайте все лишнє і розвивайте гармонію всередині себе. Будьте людьми і не забувайте своїх одногрупників!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено