• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Ірина Пармьонова: “Саме подорожі надихають на написання картинˮ PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

parmonovaІрина Пармьонова – життєрадісна та творча особистість, яка кожен день зустрічає з посмішкою на обличчі. Тому заряджайтеся позитивом разом з нами, читаючи інтерв’ю, подане нижче.

– Ірино, у якому році Ви закінчили навчання у РІС КСУ? Вкажіть, будь ласка, факультет та спеціальність.

– У 2008 році я закінчила факультет романо-германської та слов’янської філології, спеціальність “Перекладач-філолог англійської та французької мовˮ, а у 2009 – факультет довузівської та післядипломної освіти, спеціальність – “Економіст-маркетологˮ.

– Розкажіть, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій Ви навчалися.

– РІС КСУ, безсумнівно, один з найкращих вузів у м. Рівне, де можна отримати престижну вищу освіту, обравши спеціальність з великого спектру професій. Не менш важливим фактом для мене стало те, ще цей інститут закінчила моя сестра.

– Опишіть, будь ласка, найцікавіший випадок під час своїх студентських років.

– Цікавих моментів в інституті було чимало, завжди згадую цей час з усмішкою.

– Як змінилося Ваше життя після закінчення інституту? Де і ким Ви працюєте на даний момент?

– На даний момент я живу в м. Київ, працюю старшим менеджером по зв’язках з громадськістю на житомирській кондитерській фабриці “ЖЛˮ. Робота відкриває для мене знову і знову щось нове, спонукає робити те, що ти ніколи не робив, надає можливість відвідати різні країни. Із задоволенням і посмішкою прокидаюсь зранку перед роботою. Не забуваю і про відпочинок, люблю проводити час з друзями.

– Чи є у Вас життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, Ви захоплюєтеся?

– Ніколи не думала про життєве кредо, мабуть, крокую по життю з думкою, що кожен момент, секунда і хвилина – цінні, що не потрібно гнатися за чимось, потрібно бути щасливим саме зараз, радіти життю такому, яким воно є. Окрім роботи, обожнюю подорожувати. Спостерігаючи, як живуть люди в різних куточках світу, який у них побут, звички, їжа та спосіб життя, хочеться відвідати ще більше країн та міст. Саме подорожі надихають і на написання картин.

– Чи подобається Вам ідея зустрічі випускників, присвячена до 18-річчя інституту? Ви будете брати участь у цьому заході?

– Ідея однозначно неймовірна, це хороша можливість зустрітися зі студентськими друзями, згадати цікаві та смішні моменти.

– Що б Ви побажали нашим студентам і випускникам?

– Бажаю усім студентам та випускникам не зупинятися на досягнутому. Розвивайтеся в усіх напрямках, життя неймовірно цікаве, та іноді за поворотами ховає неочікувані зустрічі та можливості.

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Школа, де можна сваритися і нічого не робити, школа пригод, школа на плаву та інші дивовижні навчальні заклади з усього...
Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмета «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області. «Під час...

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено