• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Олександр Бухало: “У житті послуговуюся англійським виразом “No pain no gain” PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

buhaloОлександр Бухало – випускник факультету міжнародних відносин спеціальності “Міжнародна інформаціяˮ. У житті він звик власними силами досягати поставленої мети та йти вперед, незважаючи ні на що. Про те, як це йому вдається, та чому він почав вивчати бразильський варіант португальської мови – читайте далі.

– Олександре, розкажіть, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій Ви навчалися.

– Випадково дізнався про підготовчі курси в РІС КСУ. З-поміж запропонованих спеціальностей в інформаційному бюлетені мій вибір зупинився на міжнародних відносинах та міжнародній інформації зокрема, оскільки я вже тоді відчував свій гуманітарний нахил, а дана спеціальність передбачала вивчення ряду цікавих мені предметів. Окрім цього, випускні екзамени на підготовчих курсах автоматично вважалися вступними іспитами до вузу, що остаточно визначило мій вибір на користь даного вузу.

– Хто чи що посприяло тому, що Ви вступили до даного вузу?

– Своєрідним путівником на шляху між мною та вибором РІС КСУ став мій товариш, який вже навчався на підготовчих курсах і від якого я дізнався про таку можливість.

– Розкажіть, будь ласка, про найцікавіший випадок під час своїх студентських років.

– Студентське життя – доволі цікава річ сама по собі, тому моментів, які закарбувалися у пам’яті, є досить багато. Дуже запам’ятався перший курс, коли серед 60 студентів на потоці абсолютна більшість була за дівчатами. Після школи це було своєрідним шоком... Взагалі все навчання в інституті викликає багато спогадів: підготовки до лекцій та сесій, цікаві моменти із викладачами під час самих пар. А ще ж студентське життя – це не тільки навчання. Досі маю приємні спогади про спільний відпочинок зі своєю групою, поїздки в ліс на пікнік тощо.

– Чого Вам не вистачало у стінах альма-матер? Що хотілося б змінити?

– Під час навчання в РІС КСУ дуже не вистачало бібліотеки поруч із корпусом вузу. Бібліотека інституту знаходилася в центрі міста і дуже часто це створювало масу незручностей, коли потрібно було витрачати багато часу на дорогу туди і назад. Також хотілося б бачити більшу кількість наукових та культурно-мистецьких заходів. Досить часто відчувалася недостатня кількість різного роду конференцій, локальних програм обміну досвідом, презентацій, якихось конкурсів тощо, під час яких студенти могли б переймати щось нове, цікаве і корисне.

– Як змінилося Ваше життя після закінчення інституту? Де і ким Ви працюєте на даний момент?

– Перша ейфорія після випускного пройшла дуже швидко і життя закрутилося у вирі подій. За останні два роки довелося багато подорожувати як по Україні, так і за кордоном, спілкуватися з цікавими людьми, встановлювати певні професійні контакти. На даний момент працюю у місті Рівне оператором у кол-центрі. Так як робоча мова тут англійська, то отримую велике задоволення від цієї роботи.

– Чи є у Вас життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, Ви захоплюєтеся?

– У житті послуговуюся англійським виразом “No pain no gain”, тобто все в житті слід досягати власноруч, розраховувати на власні сили та ніколи не здаватися. У вільний час люблю вивчати іноземні мови: на даний момент вдосконалюю німецьку, а також почав вивчати бразильський варіант португальської мови. Крім цього, дуже люблю подорожувати та проводити вільний час із друзями.

– Чи подобається Вам ідея зустрічі випускників, присвячена до 18-річчя інституту? Ви будете брати участь у цьому заході?

– Проведення зустрічі випускників – чудова ідея! Хочу взяти участь у цьому заході.

– Що б Ви побажали нашим студентам і випускникам?

– Всім студентам хотів би побажати перш за все терпіння і витримки у навчанні. Здобувайте знання, вчіть іноземні мови та зосереджуйтеся на практиці. Не варто поспішати із закінченням вузу, адже студентські роки – унікальний та неповторний час, який ми переживаємо лише раз у житті.

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Школа, де можна сваритися і нічого не робити, школа пригод, школа на плаву та інші дивовижні навчальні заклади з усього...
Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмета «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області. «Під час...

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено