• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
Олена Смірнова: "РІС пропонує привабливі умови навчання: реальні ціни, сильні викладачі" PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

smirnovaОлена Смірнова – справжня бізнес-леді. У свої 25 вона – директор Будинку культури цементників при ПАТ “Волинь-Цементˮ у місті Здолбунів, що неподалік від Рівного. Тому їй справді є про що розповісти і водночас поділитися враженнями від здобуття другої вищої освіти.

– Олено, розкажіть, будь ласка, як відбувався вибір вузу та спеціальності, на якій Ви навчалися.

– У 2011 році я закінчила навчання в РІС КСУ на факультеті післядипломної освіти за спеціальністю економіст-маркетолог. При виборі вузу, перш за все, я враховувала власні інтереси та схильності, а також велику роль відіграв попит на ринку праці.

– Хто чи що посприяло тому, що Ви вступили до даного вузу?

– Вуз пропонує привабливі умови навчання: 2 роки для другої вищої освіти, реальні ціни, сильні викладачі. І, здається, що на маркетологів навчають лише у РІС КСУ.

– Розкажіть, будь ласка, про найцікавіший випадок під час своїх студентських років.

– Оскільки у мене це була друга освіта, насолодитись усіма п’ятьма роками навчання із групою я не встигла. Проте, наш “кістякˮ був дуже дружнім та активним. Звичайно, студентське життя не закінчується за межами університетських стін і саме позанавчальні моменти запам’ятовуються найкраще. Я добре пам’ятаю наш бойовий дух під час сесій, коли усі разом готувались до екзаменів, обмінювались конспектами, копіями, робили один одному контрольні – хто на що був спроможний))) Як говорять, “друг пізнається в бідіˮ, тому справжні товариські відносини у нас склались саме під час сесій.

– Чого Вам не вистачало у стінах альма-матер? Що хотілося б змінити?

– Особисто мені хотілося б отримати практичний досвід по моїй спеціальності за кордоном, проте я добре розумію, що в нас час таку можливість не надає майже жоден вуз. Але я впевнена, що саме групова практика, можливість відчути себе частиною колективу та попрацювати певний час, приміром, у Європі, допоможе майбутнім спеціалістам ефективно працювати в Україні та вносити сучасні, європейські тенденції у власне бізнес-середовище.

– Як змінилося Ваше життя після закінчення інституту? Де і ким Ви працюєте на даний момент?

– Життя змінилось, звичайно, суттєво. На даний час працюю директором Будинку культури цементників (при ПАТ “Волинь-Цементˮ, м Здолбунів). Оскільки заклад є приватним, визначення стратегії розвитку та її реалізації покладене на його керівництво. На даний час ми суттєво змінили підхід до роботи, клієнтів, розширили перелік послуг, активно займаємось розважальними масовими заходами, освітніми послугами для дітей та підлітків. Освіта, отримана у РІС КСУ, суттєво допомагає мені при плануванні та реалізації заходів із просування нашого закладу.

– Чи є у Вас життєве кредо? Чим ще, окрім роботи, Ви захоплюєтеся?

– Захоплююсь вивченням іноземних мов (маю першу вищу освіту викладача англійської та німецької мов), наразі вивчаю італійську мову. Люблю подорожувати та спілкуватись з цікавими людьми. Крім того, читаю бізнес-літературу та фахові видання.

– Чи подобається Вам ідея зустрічі випускників, присвячена до 18-річчя інституту? Ви будете брати участь у цьому заході?

– Ідея дуже хороша і я впевнена, що зустрічі випускників потрібно робити щорічно. Обов’язково візьму участь.

– Що б Ви побажали нашим студентам і випускникам?

– Бажаю студентам брати максимум знань від навчання у виші. І ще раз наголошу на тому, що кожен студент чув неодноразово: “Студентські роки – найкращі!".

 

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 85 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено