• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
Події
День студента в РІС!!! PDF Друк e-mail
Написав Вікторія Соколкіна   

IMG_0413Цього року День студента видався дуже веселим, цікавим та емоційно насиченим. Напередодні, 13 листопада, психологічний клуб "Ти хочеш про це поговорити" організував святковий тренінг, було проведено декілька цікавих, інтелектуальних, логічних конкурсів. За допомогою кожного конкурсу студент показував свої вміння та навички. Присутні впорались з усіма конкурсами. Найкреативніші отримали солодкий подарунок. Також був обов’язковий DRESS CODE. Кожному охочому потрібно було відчути себе ботаном, тому студенти придумували і одягали костюми заучок. За найкращий образ ботана також був подарунок.

15 листопада студенти РІС взяли участь у Турнірі з боулінгу "Битва ВУЗів" у розважальному центрі "Турбіна". В нелегкій боротьбі наші студенти вибороли 1-ше і 3-є призові місця.

17 листопада відбувся квест з нагоди Дня студента, організований Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту, та за підтримки ТРЦ "Екватор". У грі взяли участь як і команди з інших навчальних закладів, так і інші молоді люди, котрі вирішили оригінально відсвяткувати цей день. Ми ж здобули заслужене перше місце!!!

Ще раз вітаємо з перемогою та Днем студента, і бажаємо нових успіхів як у навчанні так і у різноманітних змаганнях!!!

 
Святкування Дня студента!!! PDF Друк e-mail
Написав Вікторія Соколкіна   

Психологічний клуб "Ти хочеш про це поговорити" організував святковий тренінг до Дня Студента. Оксаною Яремою було проведено декілька цікавих, інтелектуальних, логічних конкурсів. За допомогою кожного конкурсу студент показував свої вміння та навички. Ось наприклад деякі з них:
1) "Зрозумій фразу " – потрібно показати слово без слів мімікою (пантоніма); 
2) "Добре подумай" - логічні загадки;
3) "12 місяців " намалювати предмет, який асоціюється з тим чи іншим місяцем.
Присутні студенти впорались з усіма конкурсами. Найкреативніші отримали солодкий подарунок. Також був обов’язковий DRESS CODE. Кожному охочому потрібно було відчути себе ботаном, тому студенти придумували і одягали костюми заучок =) За найкращий образ ботана також був подарунок. По закінченню тренінгу студенти отримали  призи, позитивні емоції та нові знайомства. З нетерпінням чекаємо нових заходів!

 
Знову "мафія" в РІС! PDF Друк e-mail
Написав Соколкіна Вікторія   

0130 жовтня, в другому корпусі РІС КСУ на Кн.Ольги,8 відбулася зустріч студентів в психологічному клубі «Ти хочеш про це поговорити?».

Цього разу ми грали у "Мафію". Зібралось багато охочих. Організатором цієї події вже вкотре була Оксана Ярема, яка і розповіла учасникам про правила гри. Кожен з присутніх міг спробувати свої сили у вмінні вправно брехати та розпізнавати "мафіозі".

Протягом усього часу атмосфера була дуже емоційною, насиченою та веселою. Розвага зайняла набагато більше часу, ніж очікувалося.

Відтепер даний захід буде проводитися частіше, адже студенти залишились задоволеними.

 
Обговорення теми "Дружба між дівчиною та хлопцем: міф чи реальність?" PDF Друк e-mail
Написав Людмила Янішевська   

01Вже не вперше студенти психологічного клубу III-го та IV-го курсу організовують бесіди, дискусії, ігри. Ось і 23 жовтня 2013року в 407 ауд. відбулася дискусія "Дружба між хлопцем та дівчиною: міф чи реальність".

На даний захід мали змогу завітати всі бажаючі. Основну частину склали студенти І-го курсу: Міжнародний туризм та безпека українсько-польського відділення. Відбулося знайомство учасників дискусії таким креативним чином "Як мене звати?".

Кожен учасник повинен назвати своє ім"я і на першу букву свого імені придумати слово яке б його охарактерезовувало і повторити цей ланцюжок від першого імені учасника. Ось що в нас вийшло: Катя - креативна, Настя - неперевершена, Юра - юний, Анніта - активна, Оля - офігенна і так аж до Віті - відпочившого. Після знайомства студенти розділились на 2 групи: ті, хто вважає, що дружба між хлопцем і дівчиною існує і навпаки.

Студенти довго дискутували і дійшли консенсусу, дружити потрібно як з хлопцем так і з дівчиною. Основною ж ціллю таких бесід на думку організатора Оксани Яреми є: "Згортування студентів не тільки психологічного клубу, а й всіх тих, хто навчається в РІСКСУ".

 
Благодійна акція "Серце до серця" PDF Друк e-mail
Написав administrator   

serceСьогодні в навчальному корпусі №1 відбувся збір коштів в рамках благодійної акції "Серце до серця", спрямованих на допомогу дітям із вадами слуху.

Ми дякуємо усім небайдужим студентам і викладачам, які відгукнулися і пожертвували від щирого серця бодай якусь суму! Нехай добро повертається Вам сторицею!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 51 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено