• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
„Парадоксˮ у РІС КСУ PDF Друк e-mail
Написав Наталія Логацька   

Про те, що у стінах нашого вузу відбувалося щось подібне, ніхто навіть і не уявляв. Але учасники цього дійства сміливо і офіційно заявили про себе ще у квітні минулого року, коли відбулася перша зустріч членів театр-студії „Парадоксˮ.

У тих, хто чує вперше цю назву, вона викликає подив і водночас вражає своєю загадковістю. Мова йде про щось незбагненне і абсурдне, але, тим не менш, реальне.

010203040506070809101112

Насправді ж створення театр-студії має свою передісторію.

За словами учасників, перш, ніж „их пути сошлисьˮ, вони випробовували себе у різноманітних ролях. Наприклад, Лілія Лисюк грала роль славнозвісного адвоката Аттікуса Фінча, який захищав чорношкірого американця від наклепу безсоромної спокусниці у романі Харпер Лі „Убити пересмішникаˮ (Harper Lee „To Kill a Mockingbirdˮ), Тарас Бендюг спробував себе у ролі короля-деспота, який жив у психлікарні у власній „реальностіˮ („Plague of Madnessˮ, „Чума безумстваˮ), а Оксана Галицька під час цих постановок вразила усіх своїм майстерно виконаним плачем. Крім того, варта уваги і режисерська робота Оксани Дороценковської та Вікторії Свінціцької.

Як згадують дівчата, ініціатором створення театр-студії абсурдно-парадоксального спрямування був Євгеній Михайлович Васильєв, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германської філології та історії світової літератури, який і сам грає в Рівненському молодіжному народному театрі, що діє при МПК „Текстильникˮ. Учасники театру не приховують позитивних емоцій, коли йдеться про репетиції, які, за їх словами, проходять у дуже веселій атмосфері і саме тут вони відчувають себе нарівні зі своїм викладачем.

„Голоса и случаиˮ – перший проект „Парадоксуˮ, сценарій якого скомбінував Євгеній Михайлович на основі віршованих і прозових творів російських абсурдистів початку ХХ століття. Композиція вийшла настільки цілісною і вдалою, що чимало глядачів цікавилися, хто є автором п’єси. Спочатку „парадоксівціˮ відіграли дві прем’єри в нашому інституті, потім – у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №15, а на додаток до цього ще й грали деякі номери на виставках їхньої художниці по костюмах Світлани Власової. Зараз вони посилено готуються до наступної вистави під назвою „Голомоза співачкаˮ Ежена Йонеско, і сподіваються, що в середині березня її побачать і глядачі.

На запитання ж про те, чому вони вирішили брати участь у діяльності театру і що це їм принесе у майбутньому, „парадоксівціˮ стверджують, що їм хотілося спробувати себе в чомусь новому, перевірити, чи є у них акторські здібності, і що участь в театральних постановках приносить їм відчуття великої радості, задоволення і хвилювання. Крім того, вони зазначають, що театр дає змогу навчитися керувати своїми емоціями або ж просто їх зіграти, оскільки в наш час, на жаль, це стає необхідністю. І хоча дехто з учасників театр-студії вже закінчує навчання, все ж запевняє, що покидати театр зовсім не хочеться, і якщо буде така можливість, продовжуватиме цим займатися.

Якщо вас зацікавила діяльність театр-студії „Парадоксˮ, приєднуйтеся до їх офіційної групи ВКонтакті – http://vk.com/club38683367 або звертайтеся до керівника „парадоксівцівˮ – Васильєва Євгенія Михайловича.

 
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 55 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено