• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
Обговорення теми "Дружба між дівчиною та хлопцем: міф чи реальність?" PDF Друк e-mail
Написав Людмила Янішевська   

01Вже не вперше студенти психологічного клубу III-го та IV-го курсу організовують бесіди, дискусії, ігри. Ось і 23 жовтня 2013року в 407 ауд. відбулася дискусія "Дружба між хлопцем та дівчиною: міф чи реальність".

На даний захід мали змогу завітати всі бажаючі. Основну частину склали студенти І-го курсу: Міжнародний туризм та безпека українсько-польського відділення. Відбулося знайомство учасників дискусії таким креативним чином "Як мене звати?".

Кожен учасник повинен назвати своє ім"я і на першу букву свого імені придумати слово яке б його охарактерезовувало і повторити цей ланцюжок від першого імені учасника. Ось що в нас вийшло: Катя - креативна, Настя - неперевершена, Юра - юний, Анніта - активна, Оля - офігенна і так аж до Віті - відпочившого. Після знайомства студенти розділились на 2 групи: ті, хто вважає, що дружба між хлопцем і дівчиною існує і навпаки.

Студенти довго дискутували і дійшли консенсусу, дружити потрібно як з хлопцем так і з дівчиною. Основною ж ціллю таких бесід на думку організатора Оксани Яреми є: "Згортування студентів не тільки психологічного клубу, а й всіх тих, хто навчається в РІСКСУ".

 
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 60 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено