• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Обговорення теми "Дружба між дівчиною та хлопцем: міф чи реальність?" PDF Друк e-mail
Написав Людмила Янішевська   

01Вже не вперше студенти психологічного клубу III-го та IV-го курсу організовують бесіди, дискусії, ігри. Ось і 23 жовтня 2013року в 407 ауд. відбулася дискусія "Дружба між хлопцем та дівчиною: міф чи реальність".

На даний захід мали змогу завітати всі бажаючі. Основну частину склали студенти І-го курсу: Міжнародний туризм та безпека українсько-польського відділення. Відбулося знайомство учасників дискусії таким креативним чином "Як мене звати?".

Кожен учасник повинен назвати своє ім"я і на першу букву свого імені придумати слово яке б його охарактерезовувало і повторити цей ланцюжок від першого імені учасника. Ось що в нас вийшло: Катя - креативна, Настя - неперевершена, Юра - юний, Анніта - активна, Оля - офігенна і так аж до Віті - відпочившого. Після знайомства студенти розділились на 2 групи: ті, хто вважає, що дружба між хлопцем і дівчиною існує і навпаки.

Студенти довго дискутували і дійшли консенсусу, дружити потрібно як з хлопцем так і з дівчиною. Основною ж ціллю таких бесід на думку організатора Оксани Яреми є: "Згортування студентів не тільки психологічного клубу, а й всіх тих, хто навчається в РІСКСУ".

 
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 67 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено