• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.
Відокремлений структурний підрозділ «Чернігівська філія»

0014-1_cВідокремлений структурний підрозділ Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету (РІС КСУ) був заснований у м.Чернігові у формі навчально-методичного центру у 2001 році. Розміщення підрозділу було погоджено з виконкомом Чернігівської міської ради.

Чернігівська філія РІС КСУ здійснює свою освітню діяльність на підставі Положення, затвердженого наказом ректора РІС КСУ і працює на основі госпрозрахунку та самофінансування.

Директором підрозділу з дня його заснування призначений кандидат фізико-математичних наук, доцент Шморгун Анатолій Васильович, відмінник освіти України, який у 1973 році закінчив фізичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту, у 1977 році - аспірантуру Київського державного педагогічного інституту ім.О.М.Горького, має понад 30 років науково-педагогічного стажу роботи, автор понад 50 наукових праць, серед яких є монографія.

У філії функціонують 3 кафедри: природничих і гуманітарних дисциплін, психології і педагогіки та економіки і менеджменту. На кафедрі психології і педагогіки, яку очолює доктор психологічних наук, професор Говорун Т.В., працюють два доктори психологічних наук та чотири кандидати наук.

На сьогоднішній день у філії здійснено шість випусків бакалаврів та спеціалістів з напрямів підготовки ”Менеджмент” та ”Психологія”.

Напрямки підготовки

Філія готує фахівців з вищою освітою за денною та заочною формою навчання за напрямами:

  •    6.030601  Менеджмент (спеціалізація Менеджмент митної справи)
  •    6.030102  Психологія  (спеціальність 7.03010201 Психологія)

Адреса:

м.Чернігів,
вул.Любецька, 151а,

Телефон: (0462)610198
Тел./факс (0462)649764

Сайт:
www.ris.cn.ua,

Е-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Рзташування на карті

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено