• Вхід
  • Register

Авторизація


*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Відокремлений структурний підрозділ «Чернігівська філія»

0014-1_cВідокремлений структурний підрозділ Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету (РІС КСУ) був заснований у м.Чернігові у формі навчально-методичного центру у 2001 році. Розміщення підрозділу було погоджено з виконкомом Чернігівської міської ради.

Чернігівська філія РІС КСУ здійснює свою освітню діяльність на підставі Положення, затвердженого наказом ректора РІС КСУ і працює на основі госпрозрахунку та самофінансування.

Директором підрозділу з дня його заснування призначений кандидат фізико-математичних наук, доцент Шморгун Анатолій Васильович, відмінник освіти України, який у 1973 році закінчив фізичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту, у 1977 році - аспірантуру Київського державного педагогічного інституту ім.О.М.Горького, має понад 30 років науково-педагогічного стажу роботи, автор понад 50 наукових праць, серед яких є монографія.

У філії функціонують 3 кафедри: природничих і гуманітарних дисциплін, психології і педагогіки та економіки і менеджменту. На кафедрі психології і педагогіки, яку очолює доктор психологічних наук, професор Говорун Т.В., працюють два доктори психологічних наук та чотири кандидати наук.

На сьогоднішній день у філії здійснено шість випусків бакалаврів та спеціалістів з напрямів підготовки ”Менеджмент” та ”Психологія”.

Напрямки підготовки

Філія готує фахівців з вищою освітою за денною та заочною формою навчання за напрямами:

  •    6.030601  Менеджмент (спеціалізація Менеджмент митної справи)
  •    6.030102  Психологія  (спеціальність 7.03010201 Психологія)

Адреса:

м.Чернігів,
вул.Любецька, 151а,

Телефон: (0462)610198
Тел./факс (0462)649764

Сайт:
www.ris.cn.ua,

Е-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Рзташування на карті

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Запрошуємо на навчання

Освітній портал Педпреса

Feed URL not supported or can not load it.

Нові статті

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ми Вконтакті

Ми на Facebook

На сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Соціальні медіа посилання

33010, Україна, м. Рiвне, вул. Петра Могили, 28
Тел.: (0362) 63 14 05, Факс: (0362) 63 14 05
www: rissksu.rivne.com
e-mail: info@rissksu.rivne.com
rissksu@gmail.com

Copyright © 1995-2014 pр. Рівненський інститут слов'янознавства. Всі права захищено